Алюмінієвий рифлений лист

Чудова новина від заводу екструзії алюмінієвого профілю. Тепер ви можете купити алюмінієвий рифлений лист у Києві безпосередньо від виробника міну посередників.

Рифлений алюмінієвий лист — на сьогоднішній день найпопулярніший алюмінієвий прокат в Україні. Це алюмінієвий лист з насічками, що створюють. малюнок у вигляді сочевиць. Ці рифлення надають рифленому алюмінію протиковзного ефекту.

рифлений алюмінієвий лист

Купити рифлені алюмінієві листи

 +38-066-930-32-40

+38-044-561-52-52

+38-067-545-29-23

Дуже часто алюмінієвий рифлений лист купують для використання при обробці автомобілів, річкових катерів і човнів.

алюмінієві листи застосування

Як це не звучить дивно, але між грильято та алюмінієвим рифленим листом багато спільного: Обидва виготовляються з плоского прокату, отриманого методом холодної прокатки алюмінію. Обидва підлягають подальшій обробці і обидва виробляє наша компанія в Києві. а це означає, що не потрібно чекати на товар 2-3 місяці з Китаю і що Ви спілкуєтеся безпосередньо з виробником рифлених алюмінієвих листів і стель грильято

 

рифлений алюмінієвий лист купити

 

Алюмінієвий рифлений лист ціна.

Чому вигідно купувати рифлені листи у нас?

— Вся наша продукція виготовляється лише з первинного алюмінію, що дозволяє гарантувати максимальну корозійну стійкість та міцність сплавів.

— Купуючи у нас рифлені алюмінієві листи, ви купуєте у виробника.

— Тільки у нас чесна товщина алюмінієвих листів. Купую алюмінієвий рифлений лист товщиною 2 мм – ви дійсно отримуєте товщину 2,00 мм, а не 1,9 або 1,95

Купити алюмінієвий рифлений лист ціна

 

калькулятор