Сталева чи алюмінієва грильято? Що вибрати?

Нерідко перед Замовником стоїть вибір у якому виконанні придбати стелю грильято – у сталевому чи алюмінієвому.

На перший погляд сталева стеля грильято краще, тому що вона дешевша на 25% – 30%.

Але це, мабуть, єдина його перевага.

сталева або алюмінієва грильято

Плюси алюмінієвої стелі грильято:

а) КОРОЗІЙНА СТІЙКІСТЬ АЛЮМІНІЄВОЇ ГРИЛЬЯТО. Немає сенсу пояснювати причини, з яких застосування сталевих стель грильято недоцільно на вулиці або в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як лазні, сауни, басейни і т.д. Ми зупинимося на звичайних торгово-розважальних або офісних приміщеннях, в яких зазвичай застосовується стеля грильято. Справа в тому, що стрічка для виробництва стель грильято забарвлена ​​з одного боку, на звороті є цинкове покриття, а ось в торець профілю – відкрита нічим не захищена з точки зору корозії сталь, що і є слабким місцем даного матеріалу.

б) МІТНІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ. Товщина матеріалу, з якого виробляється сталева стеля грильято, становить 0,2 мм ÷ 0,25 мм проти 0,4 мм у алюмінієвої стелі грильято. З курсу опору матеріалів випливає, що самонесуча здатність алюмінієвої стелі грильято як мінімум в 3 рази вище за сталевий.

hqdefault

в) ТРУДОЄМНІСТЬ МОНТАЖУ. Цей пункт випливає із пункту «б». Оскільки самонесуча здатність сталевої стелі грильято нижче алюмінієвого, то, відповідно, необхідно більше точок підвісу для сталевої стелі грильято. Цей факт спричиняє подорожчання стелі у вигляді більшої кількості підвісів та кріплення в порівнянні з алюмінієвою стелею, а також збільшує терміни та вартість монтажних робіт.

Крім того в приміщеннях з великою кількістю комунікацій, розташованих у стельовому просторі монтаж сталевої стелі грильято вкрай скрутний через збільшення підвісів.

ВИСНОВОК: Якщо Ви маєте приміщення, і стеля грильято Вам необхідна лише для того, щоб «була якась стеля», то Вам необхідно зупинитися на сталевій стелі грильято.

Але якщо стеля у Вашому приміщенні має виглядати максимально ідеально, естетично і довговічно, то, поза всяким сумнівом, Ваш вибір повинен зупинитися на ГРИЛЬЯТО з АЛЮМІНІЮ.

калькулятор