Грильято під дерево

Стеля грильято під дерево є популярною стелею для різних приміщень. Стандартний грильято білого, сірого і чорного кольору зазвичай використовується в торгових і офісних приміщеннях, аеровокзалах, залізничних вокзалах. Дерев’яне грильято – Грильято під дерево є чудовою альтернативою дуже дорогим стелям з дерев’яних брусів. Увібравши переваги ґратчастих стель, Грильято під дерево ідеально комбінується з будь-якими інтер’єрами. Неповторна текстура дерева і м’які кольори деревини допоможуть Вам створити унікальний дизайн і комфортну атмосферу для елітного ресторану або салону краси, фашион кафе або VIP банку.

Грильято під дерево

Грильято під дерево ідеальне для квартир і приватних будинків, тут воно розкривається у всій красі. Маючи величезне розмаїття кольорів, висоти грильято і розміру осередків – можна домогтися потрібного Вам акценту і родзинки при оформленні інтер’єру.

Переваги стель Грильято під дерево.

Головна перевага грильято-дерева є декоративні властивості, які дають змогу поєднувати дерев’яну Грильято з натуральним деревом. На відміну від дерев’яних стель Грильято-дерево не боїться ні вологи ні перепадів температур. Йому потрібен мінімальний догляд і при цьому термін служби Грильято набагато вищий, ніж у стель з дерева. Крім цього, незаперечним плюсом алюмінієвих і оцинкованих профілів грильято є високий ступінь пожежної безпеки порівняно з дерев’яними конструкціями.
Підвісна стеля Грильято ідеально підходить для маскування інженерних комунікацій, які розташовані на стелі. При цьому конструкція не заважає роботі цих систем і дає змогу легко виконувати обслуговування, демонтуючи окремі касети грильято. Доведено, що стелі Грільято знижують рівень шуму в приміщенні завдяки комірчастої структури, яка зменшує шумовий ефект.

Технічні характеристики Грильято під дерево

Підвісні стелі “Грильято під дерево” призначені для монтажу на стандартний каркас з U-подібних алюмінієвих або оцинкованих профілів Грильято, який добре знайомий будь-якому досвідченому будівельнику. Пористу стелю поставляють у розібраному вигляді в спеціальному заводському пакуванні з гофрокартону підвищеної щільності, що зводить до мінімуму пошкодження під час транспортування стелі Грильято.

Розмір комірки становить 50-300 мм з одного боку. Також є можливість комбінації осередків в різні прямокутні форми Грильято. Грильято мають міцну надійну конструкцію, здатну витримувати значні навантаження. Крім того, нашою компанією виробляються стелі Грильято “під дерево” в структурі “Світле дерево” і “Золотий дуб”, що дає змогу максимально збільшити можливості для дизайнерських інтер’єрних рішень.

Дерев'яна грильято

Ціна стелі грильято дерево.

Вартість грильято сильно залежить від осередку, адже чим менший осередок грильято, тим більше буде витрачено матеріалу. У таблиці Ви зможете вибрати потрібний Вам осередок грильято і дізнатися на нього вартість

Розмір комірки грильято, мм 200 150 120 100 86 75 60 50
Ціна, грн/м2
з пдв
от 50 м2 134 176 223 264 309 354 442 534

 

Не забудьте купити ці світильники: Светильники грильято
Світильники грильято
– led панель 600*600
– точковий в осередок грильято
– дизайнерський
– лінійний