Дитячий розважальний центр у парку ім. Горького в м. Харкові 2200 м2. Горького в м. Харкові 2200 м2

У Центральному парку розваг відкрився Розважальний центр. Це один із найкращих, найбільших і найсучасніших центрів в Україні. Всі стелі змонтовані компанією АМТТ в осередку 86х86 в білому кольорі

griliato

Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького (Харків)  відкрився сімейно-розважальний центр. Як зазначив під час урочистого відкриття міський голова Геннадій Кернес, новий центр працюватиме цілий рік. Надалі в парку з’являтимуться й інші всесезонні розважальні атракціони.

IMG_0153

Нагадаємо, сімейно-розважальний центр розділений на три зони, розраховані на різні вікові групи дітей. У першій встановлено пневматичне обладнання, гармати різного розміру, фонтани та інші атракціони, що дають змогу дітям одночасно гратися тисячами різнокольорових м’яких кульок. Друга зона називається “Вежі” і складається з батутів, мотузкових атракціонів, гірок різних конфігурацій. Третя зона – “Букашка”, для дітей до 4 років. У центрі обладнано дитячі лабіринти, канатні містечка, зону пневматичних гармат, скеледром, бігові доріжки, гірки, а також ігрові автомати, зокрема інтерактивний баскетбол та автоперегони. У центрі також діє 7D-кінотеатр. Для дорослих, які прийшли з дітьми, працює кафе.

IMG_0137

Будівництво сімейно-розважального центру в парку Горького почалося 2011 року. Його загальна площа – близько 2 тис. кв.м. В основі центру – вироблений у Канаді дитячий ігровий комплекс, вартість обладнання – 1,5 млн.дол.

Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького було урочисто відкрито після реконструкції 23 серпня 2012 р. На території парку працюють тематичні майданчики і 36 нових атракціонів, вироблених у Німеччині, Італії, Канаді та Франції, серед них – “американські гірки”, найбільше в Україні колесо огляду (висота – 55 м), Будинок жахів, а також атракціони для маленьких дітей, комплекс для любителів екстремальних видів спорту, ретро-зона, ставок із човнами, автодром, альтанки для любителів доміно, контактний зоопарк та інші об’єкти. У парку встановили декоративні конструкції: “Канада”, “Англія”, “Єгипет”, “Майя”, “Вхідна група”, “Дикий Захід”.

Не забудьте купити ці світильники: Светильники грильято
Світильники грильято
– led панель 600*600
– точковий в осередок грильято
– дизайнерський
– лінійний