Стелі Грильято в Харкові

  Компанія ГРИЛЬЯТО-Харків великий завод виробник стель ГРИЛЬЯТО в Харкові. Ми виробляємо наше алюмінієве і сталеве грильято вже понад 12 років. Сумарний обсяг поставки вже перевищив понад 0.5 млн. м2. Стеля грильято-Харків найкраще рішення для різних об’єктів, завдяки антикорозійним властивостям сплаву алюмінію, і високій якості забарвлення. Підвісні алюмінієві ґратчасті стелі ГРИЛЬЯТО в Харкові виробляються зі спеціального сплаву алюмінію 3005 зі спеціальним покриттям від корозії. Наша Компанія пропонує купити ГРИЛЬЯТО широкої колірної гами (RAL). Ви можете замовити грильято товщиною 0,4 або 0,5 мм. Найпоширеніші місця застосування грильято:

Аеропорти та залізничні вокзали

Стеля грильято ХарківРесторани, кафе, нічні клуби (Fashion Кафе в Харкові)

грильято в кафе
Виробництво стель ГРИЛЬЯТО у Харкові здійснюється на ультрасучасній автоматизованій лінії виробництва концерну Hunter douglas Асортимент алюмінієвих стель ГРИЛЬЯТО допомагає вирішити і естетичну так і функціональну задачу підвісної стелі. Вибравши стелі грильято Ви назавжди забудете про необхідність обслуговування стель, миття, фарбування після затоплення.

Вогнестійкість Стель Грильято (Харків)

Алюмінієва Стеля Грильято виготовлена з вогнестійкого алюмінію. Алюмінієвий сплав 3005 не горить і не поширює горіння. Також він не сприяє поширенню вогню. Вогнестійкість стель грильято відповідає Українським вимогам пожежної безпеки за класом Г1.

Пожежна безпека стель Грильято

Основна вимога до стель грильято – щоб у разі пожежі алюмінієві стелі грильято не були джерелом поширення вогню. Стелі грильято не повинні горіти, не повинні пошкоджуватися під впливом високої температури. Стеля Грильято не загориться і не завадить евакуації з будівлі, і ніколи не обрушиться на голови людям. Навпаки, конструкція стель Грильято всіляко допомагає вирішенню проблем пожежної безпеки.

Технічні переваги Грильято Харків

Грильято має відкриту конструкцію у вигляді решітки з різними розмірами комірки. Це дуже зручно для встановлення та експлуатації всіх видів систем пожежогасіння та систем димової сигналізації. Усі датчики, сплінкери, кабелі та водяні труби перебувають над поверхнею стелі Грильято і не видимі. Комірчаста конструкція стелі Грильято не створює жодних перешкод для ефективної роботи всіх систем. Стеля Грильято – це найбезпечніша алюмінієва стеля, що відповідає найжорсткішим вимогам з пожежної безпеки в Україні та пройшла всі можливі випробування. Стелі грильято АМТТ пройшли випробування на відповідність протипожежному захисту. Під час проведення дослідження зразки поміщають у піч, нагріту до певної температури, до виникнення граничних станів (втрата несучої здатності та поява граничної деформації), водночас враховують такі показники, як підвищення температури в печі, поведінку матеріалу, появу і характер розвитку тріщин тощо. На підставі результатів присвоюється клас пожежної небезпеки. Для стель Griliato – Г1. Міцні металеві конструкції не загоряться, не розплавляться і не обрушаться на людей.

Ціни на стелі грильято в Харкові

Нижче наведено стандартну вартість грильято (ціна грильято)
Розмір комірки, мм Колір Ціна, $/м2 з ПДВ
Економ Н=30 Стандарт Н=40
200×200 білий/металік/чорний 7,6 9,2
150×150 білий/металік/чорний 10 12
120×120 білий/металік/чорний 12,5 15
100×100 білий/металік/чорний 14,9 18
86×86 білий/металік/чорний 17,4 21
75×75 білий/металік/чорний 19,7 23,8
60×60 білий/металік/чорний 24,7 29,8
50×50 білий/металік/чорний 29,6 35,7

Замовити стелі Грильято в Харкові

Наша компания является Украинским производителем грильято с полностью замкнутым циклом. Ми не користуємося послугами посередників, а значить ви купите стелі грильято в Харкові за мінімальною ціною без накруток торгових організацій. Звернувшись до нас Ви зможете купити стелі грильято прямо з заводу. Не хвилюйтеся – термін Вашого замовлення 2-3 дні. Ми зробимо потрібну Вам кількість стель грильято і навіть доставимо до Вас на об’єкт в Харкові або Харківській області. На сьогоднішній день компанія ГРИЛЬЯТО ХАРКІВ реалізувала сотні об’єктів зі стелями грильято. Загальна площа стель грильято відвантажених у Харкові та Харківській області понад 100 000 м2. Приєднуйтесь до лідерів. Купуйте грильято у виробника в Харкові

Приклад нашої роботи в Харкові

Компанія ГРИЛЬЯТО-Харків закінчила монтаж грильято в Торгово-розважальному комплексі «Дафі» у Харкові, який розташовується на перехресті вулиць Героїв праці та Академіка Павлова, на перетині транспортних магістралей, що з’єднують Московський і Київський райони з центром міста. Фотографії стель грильято в Харкові Dafi-91-1024x768 Dafi-51-1024x768 Dafi-41-1024x768 Dafi-31-1024x768 Dafi-21-1024x768 Останнім часом наші клієнти дуже часто замовляють Кубоподібні рейкові стелі в Харкові

Не забудьте купити ці світильники: Светильники грильято
Світильники грильято
– led панель 600*600
– точковий в осередок грильято
– дизайнерський
– лінійний