Кубоподібна рейкова стеля в Києві

Кубоподібна рейкова стеля – це система з алюмінієвої або сталевої рейки з прямокутним перерізом і силового елемента – стрінгера, до якого кріпиться рейка. Кубоподібна стеля повністю виготовлена ​​з металевих елементів, що сильно зменшує його вагу в порівнянні з аналогами. Відстань між панелями може бути будь-яким. Рейкова кубоподібна стеля є негорючою, вологостійкою, і витримує значні перепади температур, що дозволяє йому втілювати безліч ваших ідей на стелі. В результаті постійно зростаючого попиту на ринку підвісних стель наша компанія як лідер у цій галузі змушена постійно розробляти та впроваджувати у виробництво новаторські та найсучасніші підвісні системи. Кубоподібна стеля Такою системою підвісних стель на даний момент стала система кубоподібних підвісних елементівкубоподібна рейкова стеля Київ. Дана система є вільновисимими елементами на спеціальному несучому профілі – стрінгері. грильято-кубка Несучий профіль, завдяки своїй універсальності, дозволяє проводити монтаж кубоподібної рейкової стелі в Києві з різним кроком у міжосьовій відстані: 50 мм., 100 мм., 150 мм. При цьому видима частина кубоподібного елемента становить 30, 35 85 мм. Переріз кубоподібного профілю являє собою в розрізі перевернуту літеру «П» зі спеціальними полицями на кінці для зручного, швидкого та надійного закріплення кубоподібного профілю на стрінгері, що несе. Виготовлення елементів кубоподібної рейкової стелі відбувається на нашому заводі як з пофарбованої РЕ покриттям оцинкованої сталі товщиною від 0,25 мм до 0,45 мм так і з пофарбованого алюмінію товщиною 0,35 мм ÷ 0,5 мм. Виготовлення відбувається як на згинальних верстатах, за допомогою спеціально спроектованих пуансонів так і на прокатних машинах. потолок кубка

Розміри кубоподібної рейкової стель.

Нижче представлені стандартні розміри перерізу кубооразної стелі. Але наш завод виготовляє кубоподібні стелі будь-якого розміру! кубоподібна стеля розміри Завдяки власній сучасній лінії по фарбуванню металевих виробів Ви маєте можливість замовлення кубоподібної стелі не тільки у стандартному кольорі, але й у будь-якому кольорі по карті РАЛ та також під дерево.  

Технічні характеристики кубоподібної стелі

 • Розміри: Панель шириною 30 мм, 35 мм, 85 мм. Висота 40 мм, 70 мм,  85 мм, 110 мм; Стандартна довжина 3м або 4м, під замовлення до 6 метрів.
 • Матеріал: алюміній – товщина 0,42 мм (стандарт); товщина 0,32 мм (економ)
 • Кольори: білий матовий, металік, суперхром, хром, золото, суперзолото, чорний, світле дерево, темне дерево
 • Зона вологості – Суха, нормальна, волога (за СНиП 23-02-2003)
 • Температура експлуатації: не вище +90оС
 • Пожежна безпека: Горючість – НГ, Г1, Займистість – В1, Токсичність – Т1, Димоутворювальна здатність – Д1
 • Чищення поверхні: волога, миття мокрою губкою
 • Степерь агресивності: Неагресивна, слабоагресивна, (за СНиП 2.03.11-85)
 • Вага рейки: від 2,5 до 4 кг/м2
 • Кількість у коробці: рейка A38S 3м – 28 шт. (10,0 кг); рейка A38S 4м – 48 шт. (22,9 кг)
 • Наявність: рейка кубоподібна A38S темне дерево – ТАК, рейка кубоподібна A38S текстура дерева – ТАК, гребінка ВТ-19-70 (нефарбована, з кроком 40 мм) – ТАК, гребінка ВТ-4-50 (нефарбована, з кроком 20 мм) 4 м – ТАК, решта під замовлення

Відео монтажу кубоподібної рейкової стелі

Навіщо слова коли є відео – подивіться відео монтажу кубоподібних стель, і підписуйтесь на наш канал в Youtube

 

Ціна на кубоподібну рейкову стелю в Києві

Вартість за 1 м2 кубоподібної рейкової стелі з міжосьовим проміжком 100 мм. Колір білий, сірий.

Розмір Ширина профілю s=35mm Ширина профілю s=85mm
Висота профілю h=40 mm 410 грн./кв.м. 550 грн./кв.м.
Висота профілю h=70 mm 575 грн./кв.м. 716 грн./кв.м.
Висота профілю h=85 mm 660 грн./кв.м. 795 грн./кв.м.
Висота профілю h=100 mm 770 грн./кв.м. 895 грн./кв.м.

При замовленні кубоподібної стелі: менше 50 м2 – збільшення ціни на 15% менше 20 м2 – збільшення ціни на 40% менше 10 м2 – збільшення ціни на 50% – у разі перефарбовування за шкалою RAL на 10-20 % ; – з текстурою дерева на 50 – 60%; При замовленні понад 1000 м2— спец ціна.

 • Ціни відображають стандартну комплектацію та можуть відрізнятися при індивідуальних замовленнях.
 • Ціни наведені зі складу в м.Києві станом на 01.02.2021р., і можуть коригуватися у зв’язку зі зміною кон’юнктури ринку.
 • При зменшенні міжосьової відстані до 50 мм вартість збільшується вдвічі.

Переваги стелі з кубоподібних рейок

Якщо ви ще сумніваєтеся, чи варто купити кубоподібну рейкову стелю, чи заощадити й узяти щось дешевше, то слід взяти до уваги такі позитивні моменти:

 • відмінний зовнішній вигляд;
 • долговечность;
 • пожежна безпека;
 • міцність;
 • екологічність;
 • вологостійкість;
 • корозійна стійкість;
 • простота встановлення;

Крім цих основних переваг, також треба підкреслити дуже легкий догляд за конструкцією кубоподібної стелі. Можна застосовувати будь-які мийні неагресивні засоби. Також треба відзначити зручний доступ до застельових систем комунікації. Дим і сторонні запахи надовго не затримаються в приміщенні і йдуть за стелю. Також стеля з кубоподібних рейок прекрасно поглинає сторонні шуми. Також не забуваємо про широкий спектр кольорів за палітрою RAL. Різні оригінальні дизайнерські рішення цих конструкцій виглядають свіжо і красиво.

Де краще замовити кубоподібну стелю?

Якщо ви Зацікавилися і хочете, купити якісну кубоподібну стелю за цінами від виробника в Києві, звертайтеся до нас. Фахівці фірми Грильято завжди допоможуть Вам. На сайті нашої компанії представлений широкий асортимент різної продукції на будь-який смак. Наші консультанти дадуть відповідь на будь-які питання і дадуть розгорнуту технічну інформацію по кубоподібним стелям. Що стосується оформлення замовлення на кубоподібну стелю, доступна ціна і прекрасне обслуговування сподобається Вам. Купуйте кубоподібні стелі у нас і переконайтеся, що наша продукція не поступається аналогам світових брендів.

 

Не забудьте купити ці світильники: Светильники грильято
Світильники грильято
– led панель 600*600
– точковий в осередок грильято
– дизайнерський
– лінійний

 
Обзор и отзывы покупателей
product image
Средний рейтинг
1star1star1star1star1star
Оценка
4.5 based on 10 votes
Продукция
Грильято
Отзыв
Кубоподібна рейкова стеля в Києві
Цена
USD 30
Наличие
Pre-Order Only