Світильники Грильято – купити світильник для стелі Грильято

Світильники ГРИЛЬЯТО

Світильники Грильято призначені для освітлення торгових центрів і бутиків, адміністративних будівель і культурних центрів, офісних приміщень і житлових будинків. Світильники Грильято зустрічаються практично скрізь, де на стелі використовується решітчаста стеля грильято. Світильники Грильято монтуються в підвісні стелі грильято за аналогією зі стелями типу Армстронг.

Найбільш популярний варіант освітлення у стелях Грильято – це світлодіодні світильники Грильято або LED світильники грильято. Світильники з використанням LED є найекономічнішими, надійнішими та найбільш комфортними для людини. Щорічно з’являється безліч найрізноманітніших моделей як світлодіодів, так і нових поколінь світлодіодних світильників. Найпоширенішими стали вбудовані світлодіодні світильники Грильято. Але світильники LED Грильято зараз мають різні конструктивні та декоративні рішення. Якщо Ви ще сумніваєтеся який світильник вибрати – прочитайте наш огляд ринку стельових світильників

Для того щоб надати торговому або офісному приміщенню ще більш презентабельного і сучасного вигляду, Ви можете вибрати серію світильників Оperluxе-Грильято з розсіювачами Опал, Призма і Колотий Лід. В основі світильників серії Оperluxе-Грильято встановлені світлодіодні лінійки LG. Такий світильник дає більш м’яке світло, не сліпить при прямому погляді на стелю. При малих витратах і простоті монтажу світильники Operluxe це просте рішення з дизайнерським підходом до освітлення торгових приміщень.

Вартість світильників Грильято

  • Світильник Griliato LED Опал 40вт
    Світильник Griliato LED Опал 40вт 595 грн

    Колірна температура – 6000К Розміри, мм: 595х595х13 Гарантійний термін – 2 роки Z – подібне кріплення грильято. Кількість світлодіодів – 576 шт. Світловий потік – 3200 Лм.

  • Світильник LED 40вт “Колотий лід”
    Світильник LED 40вт “Колотий лід” 550 грн.

    Розміри, мм: 595х595х25 Гарантійний термін – 2 роки Кріплення на підвісах. Кількість світлодіодів – 576 шт. Світловий потік – 3200 Лм.

ОСОБЛИВОСТІ LED світильників Грильято

• М’який і розсіяний світловий потік.
• Довгий термін служби (до 50000 годин експлуатації, що за різних умов застосування становить від 5,5 років (якщо використовувати світло 24 години на добу) до 50 років (якщо світло використовується 3 години на добу).
• Істотне енергозбереження, порівняно з традиційною лампою розжарювання.
• Тонкий і стильний корпус дає змогу вирішувати дизайнерські завдання будь-якої складності.
• Простий і швидкий монтаж.
• Миттєве ввімкнення, відсутність мерехтінь
• Мінімальне виділення тепла, робота за низьких температур. Діапазон температури експлуатації світлодіодів від -30…+50 град С°.