Як вибрати світильники для стелі грильято

Вітаємо Вас! Раз Ви на цій сторінці, значить муки вибору стелі у Вас вже закінчилися і ви придбали стелю грильято. А якщо ні, то коротко нагадаємо, що компанія Грильято – є виробником стель грильято – термін виробництва 1-3 дні. Замовити стелю Грильято.

Отже, нехай буде світло… залишилося його спроектувати, вибрати і встановити. Зупинимося детально на основних типах світильників.

Типи світильників для стель Грильято.

1. Усім нам відома лампа розжарювання. Як це не звучить блюзнірськи, але дійсно їх досі застосовують.

2. Точкові світильники з галогенними лампами. Непоганий варіант, але він уже зжив себе повністю. Лампи споживають занадто багато електроенергії і дають дуже точкове світло

3. Стельовий світильник Армстронг 600*600 – найпоширеніший варіант у вже побудованих приміщеннях, але, на жаль, не найкращий. На сьогодні люмінесцентні лампи є тупиковим рішенням. Візьмемо хоча б споживання – стандартне споживання люмінісцентного світильника 600*600 – 72Вт. Погодьтеся – звучить відлякуюче.

4. І нарешті Led світильники Грильято. Найоптимальніший вибір на сьогоднішній день. Найкраще співвідношення ціна-якість. Низьке енергоспоживання, потужний світловий потік.

Плюси та мінуси LED світильників Грильято

давайте розглянемо всі переваги та недоліки LED панелей.

Недоліки LED світильників

  • Перший – це звісно ціна. LED світильники набагато дорожчі за лампочки і трохи дорожчі за люмінесцентні світильники. Однак якщо взяти вартість споживаної електроенергії, то цей недолік перетворюється на перевагу.
  • Другий недолік – недовговічність LED driver. Але це стосується тільки дешевих китайських світильників, яких ми Вам не рекомендуємо брати.

Переваги LED панелей Грильято.

  • Найкраще співвідношення вартості за 1 люмен, а простою мовою за ті самі гроші Ви отримуєте більше світла, та ще й безкоштовно.
  • Другий не менш важливий плюс це термін служби. Якісний панелі і LED драйвера здатні прослужити до 30 років. крім того, в LED панелях містяться сотні світлодіодів і навіть якщо один перегорить, то на роботу всього світильника це не вплине.
  • Мала вага LED світильників, що дає змогу заощадити на монтажних елементах
  • Мала товщина LED світильників Грильято, що дає змогу їх без проблем вбудовувати в будь-які стелі.

Купити світильники Грильято

 

калькулятор