Грильято в метро

Стелі грильято у Харківському метро.

Закінчився монтаж стель грильято у Харківському метро на станції Перемога.

Унікальність даної станції полягає в тому, що на станції ПЕРЕМОГА споруджено балкон, який використовується як підземний перехід в якому і встановлені стелі грильято. Підземний перехід працюватиме цілодобово і користуються ним зазвичай пішоходи, яким потрібно перейти напружену магістраль — проспект Людвіга Свободи або проспект Перемоги.

Грильято метро

 

Наша компанія виробляє як оцинковану, так і алюмінієву грильято. Плюси алюмінієвої грильято, яку можна застосовувати у вологих неопалюваних приміщеннях з гарантованим терміном служби 50 років. Тож усі відвідувачі станції Перемоги найближчі 50 років зможуть насолоджуватися стелями грильято у підземному переході.

Монтаж грильято було проведено у найкоротші терміни та на відкриття станції прибув Президент України Петро Порошенко

«300-тисячний мікрорайон, щодня понад 50 тисяч харків’ян та гостей міста, матиме можливість скористатися, можливо, найкращим у світі харківським метро, ​​можливо, найкрасивішим у світі», — сказав Петро Порошенко.

“10 років харків’яни чекали, коли буде запущено Органний зал обласної філармонії… І сьогодні я думаю, що матиму велику насолоду послухати в новій Органній залі та запросити харків’ян, киян, одеситів, львів’ян та іноземних туристів для того , щоб вони почули, можливо, найкращу органну залу в Європі”, – сказав він.

Як ми писали раніше, компанія АМТТ закінчила монтаж екранної стелі жалюзі у Харківській філармонії

калькулятор