Грильято Дніпро

 Купити стелю грильято у Дніпрі. Грильято Ціна.

Компанія АМТТ завод-постачальник №1 у Дніпрі стель Грильято. Стеля Грильято ідеально підходить для об’єктів різного призначення. Виробництво підвісних стель Грильято у Дніпрі здійснюється на сучасній автоматизованій лінії європейського виробництва.

Завод виробник АМТТ пропонує стелі грильято в Дніпрі під ключ. Ви можете купити стелю грильято Дніпро з доставкою на Ваш об’єкт за акційною ціною.

грильято дніпропетровськ

Вартість стель ГРИЛЬЯТО у Дніпрі

Розмір комірки грильято, мм2 200 150 120 100 86 75 60 50
   
Ціна, грн/м2
з пдв
50-100 м2 110 145 180 215 251 286 360 428

Ціна вказана за білий та сірий грильято.
Чорний +8%, графіт та коричневий +18%,
фарбування в будь-який колір за RAL +100%
При замовленні грильято:
менше 50 м2 – збільшення ціни на 15%
менше 20 м2 – збільшення ціни на 40%
менше 10 м2 – збільшення ціни на 50%
При замовленні грильято більше 200 м 2– спеціальна ціна.

Переваги стелі Грильято Дніпро

 Вогнестійкість: Підвісна стеля «грильято» виготовляється з повністю негорючих матеріалів, при нагріванні шкідливих речовин, що не виділяють. Це дозволяє використовувати стелю у приміщеннях, до яких пред’являються підвищені вимоги щодо пожежної безпеки: сходових клітинах, ліфтових холах, шляхах евакуації, технічних приміщеннях.

  Вологостійкість: Підвісна стеля «грильято» має унікальну вологостійкість. Він може використовуватися в приміщеннях із відносною вологістю до 100% та підвищеною температурою: лазнях, басейнах, технічних приміщеннях, підвалах, вестибюлях.

 Екологічність: Підвісна стеля «грильято» виготовляється з екологічно чистих матеріалів.

Гігієнічність: Підвісна стеля “грильято” не накопичує пил, на ньому не може утворитися грибок або пліснява, в нього не вбирається волога, а значить не виникає вогкості в приміщенні. Легко миється водою із застосуванням миючих засобів.

 Акустичні характеристики: Підвісна стеля «грильято» сприяє звукопоглинанню та покращує акустичні характеристики приміщення. Ця здатність стелі «грильято» особливо важлива при обладнанні приміщень, де акустичні вимоги поєднуються з необхідністю забезпечити високу вологостійкість, наприклад, у плавальних басейнах.

 Освітлення: Простота монтажу світильників дозволяє розміщувати їх у касетній підвісній стелі «Грильято» практично в будь-якому місці, що полегшує освітлення вузьких приміщень або приміщень нестандартних форм.

Останнім часом все більшу популярність у наших клієнтів набирає кубоподібна рейкова стеля у Дніпрі. які користуються величезною популярністю у зв’язку з більш новим та цікавим видом, а також оптимальною ціною. Нагадаємо, що всю продукцію ми виготовляємо самі.

Не забудьте купити ці світильники: Светильники грильято
Світильники грильято
– led панель 600*600
– точковий в осередок грильято
– дизайнерський
– лінійний