Стеля Грильято Львів

Завод виробник АМТТ -постачальник №1 у м. Львів, Львівській області та на західній Україні стелі Грильято. решітчаста стеля ГРІЛЬЯТО відмінно підходить для офісів, торгових приміщень, мультиплексів. Виробництво гратчастої стелі Грильято у Львові здійснюється на суперсучасній лінії європейського виробництва.

Наш завод пропонує стелі грильято у Львові під ключ. Ви можете купити стелю грильято з доставкою на Ваш об’єкт за акційною ціною.

телефон столу замовлень стелі грильято у Львові 067-545-29-23

Вартість грильято у Львові

Вартість стель ГРИЛЬЯТО

Розмір осередку грильято, мм2 200 150 120 100 86 75 60 50
   
Ціна, грн/м2
з ПДВ
50-100 м2 110 145 180 215 251 286 360 428

Ціна вказана за білий та сірий грильято.
Чорний +8%, графіт та коричневий +18%,
фарбування в будь-який колір за RAL +100%
При замовленні грильято:
менше 50 м2 – збільшення ціни на 15%
менше 20 м2 – збільшення ціни на 40%
менше 10 м2 – збільшення ціни на 50%
При замовленні грильято більше 200 м2– спец ціна.

Переваги стелі Грильято Львів

 Вогнестійкість: Підвісна стеля «грильято» виготовляється з повністю негорючих матеріалів, при нагріванні шкідливих речовин, що не виділяють. Це дозволяє використовувати стелю в приміщеннях, до яких висуваються підвищені вимоги щодо пожежної безпеки: сходові клітини, ліфтові холи, шляхи евакуації, технічні приміщення.

  Вологостійка: Підвісна стеля «грильято» має унікальну вологостійкість. Він може використовуватися в приміщеннях із відносною вологістю до 100% та підвищеною температурою: лазнях, басейнах, технічних приміщеннях, підвалах, вестибюлях.

 Екологічність: Підвісна стеля «грильято» виготовляється з екологічно чистих матеріалів.

Гігієнічність: Підвісна стеля «грильято» не накопичує пил, на ньому не може утворитися грибок або пліснява, в нього не вбирається волога, а значить не виникає вогкості в приміщенні. Легко миється водою із застосуванням миючих засобів.

 Акустичні характеристики: Підвісна стеля «грильято» сприяє звукопоглинанню та покращує акустичні характеристики приміщення. Ця здатність стелі «грильято» особливо важлива при обладнанні приміщень, де акустичні вимоги поєднуються з необхідністю забезпечити високу вологостійкість, наприклад, у плавальних басейнах.

 Освітлення: Простота монтажу світильників дозволяє розміщувати їх у касетній підвісній стелі «Грильято» практично в будь-якому місці, що полегшує освітлення вузьких приміщень або приміщень не стандартних форм.

Також рекомендуємо звернути увагу на кубоподібна рейкова стеля у Львові, які користуються величезною популярністю у зв’язку з більш новим та цікавим видом, а також оптимальною ціною. Нагадаємо, що всю продукцію ми виготовляємо самі.

Не забудьте купити ці світильники: Светильники грильято
Світильники грильято
– led панель 600*600
– точковий в осередок грильято
– дизайнерський
– лінійний